BALıK: GüNLüK BURç YORUMLARı - 30 MAYıS

Genel

Genellikle dahil olduğunuz gruplarda siyasi sohbetlerden uzak duruyorsunuz fakat bugün bir arkadaşınıza destek olmak için tartışmaya karışacaksınız. Bu durum kişiliğinize aykırı. Çok fazla dahil olmadan önce durumu dikkatlice tarttığınızdan emin olun. Arkadaşınız olsun ya da olmasın, gruptaki kimseden kopmak istemezsiniz. İyi düşünün, buna değer mi?Doğru insanı bulmak için ne yapmalıyım?

Aşk Burç Yorumları - 30 Mayıs

Bugün, aile üyelerinizle olan ilişkilerinize odaklamak için iyi bir gün. Sizi özleyen bir akrabanıza ilgi göstermeniz gerekebilir. Ebeveynleriniz veya kardeşlerinizle konuşup onlarla samimi bir temas kurun. Ya da eğer yakınlarınızda yaşıyorlarsa, yeğenlerinizle biraz zaman geçirin. Evde ise, eşiniz/sevgilinizle özel bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 30 Mayıs

Bugün sizin için yaratıcı bir gün olabilir. Hayal gücünüz fazla mesai yapıyor olabilir ve heyecan verici yeni fikirlerle ortaya çıkabilirsiniz. Bu yeni fikirler evinize uygulanabilir ya da kişisel bir hobiyle ilgili olabilir. Aklınıza gelen herhangi bir fikri unutmamaya çalışın. Bir web sayfası, bir sanat eseri ya da ev için bir marangozluk projesi açısından tasarım vizyonu elde edebilirsiniz. Ya da iş yerinde bir şeyle uğraşmanın yenilikçi bir yolunu keşfedebilirsiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 30 Mayıs

Bugü bir tatil planı ve gezi planlayabilirsiniz. Bazı durumlarda, sizi bir seyehat tutkusu sarıyor ve siz de gidip egzotik bir yerde aniden bir gezi ayarlıyorsunuz. Pahalı bir gezi planlamasınız da, kısa bir kaçamak size çok iyi gelecek. Bugün bazı gezi sitelerini inceleyin çünkü iyi bir indirim yakalayabilirsiniz. Ya da, bir seyehat acentasını arayıp bilgi alabilirsiniz.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 30 Mayıs

Biraz utangaç hissediyorsun. Günün enerjisi seni iddialı yapıyor. Çatışmadan kaçan biri olsan da, bu kez kendini savunmaktan geri durma. İhtiyaçlarınla iletişimini sağlam tut. Onların farkında ol. Kişisel gücünü açıklayıp, insanlara karşı bazı gerekli sınırları çektiğinde insanlar sana saygı duyacaktır. O halde gerginliğin seni engellemesine izin verme.

Hayatınızın belli alanlarında bazı aksaklıklar yaşanıyor olabilir. Bu aksaklık ne olursa olsun, anahtar kelime "sabır" olacak bugün. Bir şey için yirmi dakika sırada beklemeniz gerekiyorsa, bekleyin. Bu vakti, düşüncelerinizi düzene sokarak, yarını planlayarak ya da bir e-posta yazarak değerlendirebilirsiniz. İşlerin planladığınız gibi gitmemesi bugünden azami verim alamayacağınız anlamına gelmez.

29 Mayıs - 4 Haziran haftalık burç yorumlarımayıs aylık burç yorumları

2019-02-28T17:07:38Z dg43tfdfdgfd